Reklama

Reklama

Tomasz Hajto wydaje autobiografię

W listopadzie, nakładem wydawnictwa SQN, ukaże się autobiografia Tomasza Hajty. Nosi nieprzypadkowy tytuł "Ostatnie rozdanie". Współautorem pozycji jest Cezary Kowalski, komentator Polsatu Sport i Interii.

Hajto to jedna z najbarwniejszych i zarazem jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiej piłki ostatnich lat. Kiedyś piłkarz klubów Bundesligi i reprezentacji Polski. Dzisiaj wyrazisty i bezkompromisowy ekspert Polsatu Sport.

Reklama

Emocje, często skrajne, budzi jednak nie tylko na małym ekranie. Jego życie pełne jest historii, które mogłyby - każda z osobna - stanowić kanwę doskonałego scenariusza na kasowy hit filmowy.

"W tej książce kontrowersyjny piłkarz postanawia rozliczyć się ze swoją przeszłością. Gianni jak zwykle nie bierze jeńców, nie boi się poruszać najtrudniejszych tematów, jest do bólu szczery i bezpośredni. Opowiada o korupcji w polskiej piłce, aferze z papierosami, mówi o uzależnieniu od hazardu i o wypadku, który naznaczył całe jego życie" - czytamy w notce promocyjnej.

Pojawienie się pozycji na rynku wydawnictwo SQN ogłosiło w dniu 48. urodzin Hajty. Premiera książki - 12 listopada. Już teraz możną ją zamówić w przedsprzedaży.

UKi

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Hajto | Polsat Sport | autobiografia | Cezary Kowalski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama