Reklama

Reklama

Tego jeszcze nie było! Specjalna linia butów piłkarskich dla… wegan

Gwiazdor Manchesteru United Paul Pogba jest jednym z ambasadorów "rewolucyjnych" butów piłkarskich, które za kilka dni będzie mógł nabyć każdy. Czy trafią one w gusta... wegan?

Materiał promocyjny przypomina kulinarną rewolucję.

Konwencja "kucharzenia" nie jest tutaj przypadkowa, bo finalne danie główne, czyli buty wegańskie, Paul Pogba serwuje na eleganckiej desce na listku... sałaty.

- Panie i Panowie, oto wegańskie predatory - zachwala Pogba produkt w mediach społęcznościowych, dodając że cały zespół projektantów będzie dumny z osób, które zdecydują się na ich kupno. A całość zwieńczona jest jakże trafnym w tym przypadku hasztagiem: niemożliwe nie istnieje!

Paul Pogba serwuje buty dla wegan marki adidas

Co takiego wegańskiego jest w tych wyjątkowych korkach? Otóż chodzi o materiał, a konkretnie o skórę, użytą do ich wyprodukowania. Wiemy, że nie jest ona pochodzenia zwierzęcego.

Reklama

W promującym poście padają trzy nazwiska. Pierwszym jest Stella McCartney, czyli ich projektantka, drugą osobą wspomniany już Pogba, a trzecią jego rodaczka i piłkarka reprezentacji Francji - Wendie Renard.

Jako że Światowy Dzień Wegan jest obchodzony 1 listopada, tego dnia buty marki adidas trafią do powszechnej sprzedaży. Swoją drogą ciekawe, jak wielu znajdą nabywców.

Art

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL