Reklama

Reklama

"Sagan" krytykuje Rooneya

Marek Saganowski meczem Ligi Mistrzów przeciwko Manchesterowi United zakończył swoją przygodę w duńskim Aalborgu. Polak od 1 stycznia ponownie będzie występował w Southampton z którego był tylko wypożyczony i ma nadzieję, że zmierzy się w najbliższej przyszłości po raz kolejny z "Czerwonymi Diabłami".

Saganowski po meczu z Anglikami w dość nieprzychylnych słowach wypowiadał się o Wayenie Rooney'u: - On jest zawsze agresywny - powiedział. - Gdy oglądam czasem mecze z jego udziałem w Premier League to widzę tę agresję i złość za każdym razem gdy coś idzie nie po jego myśli. Grałem już w swojej karierze przeciwko świetnym piłkarzom, takim jak Ronald Koeman, Zinedine Zidane, czy Ronaldo. Dla mnie Anglik jest dobry, ale nie widzę w nim nic nadzwyczajnego, to taki sam człowiek jak my wszyscy.

Reklama

Były piłkarz Legii Warszawa powiedział też kilka słów na temat swojej przyszłośc: - Wraz z początkiem nowego roku będę ponownie zawodnikiem Southampton, mam nadzieję, że zagram jeszcze przeciwko podopiecznym Sir Alexa Fergusona na przykład w Pucharze Anglii - zakończył.

Dowiedz się więcej na temat: Rooney | southampton | Saganowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama