Reklama

Reklama

Joachim Loew: Włochy to wilk w owczej skórze

Selekcjoner reprezentacji Niemiec Joachim Loew jest przekonany, że mecz towarzyski z Włochami będzie znakomitym sprawdzianem dla jego zespołu pół roku przed mistrzostwami świata w Brazylii.

"Na listopadowy termin nie ma lepszych rywali niż Włosi" - powiedział Loew podczas konferencji prasowej.

"Są jak wilki w owczej skórze; nigdy nie wiadomo, czego można się spodziewać po tym zespole" - ocenił selekcjoner reprezentacji Niemiec.

"Potrafią dostosować swoją grę, jak żaden zespół na świecie. To iluzjoniści" - komplementował rywali Loew.

Niemcy w wielkim stylu przebrnęli przez eliminacje MŚ. W 10 meczach stracili jedynie dwa punkty. Włosi także pewnie wygrali rozgrywki swojej grupy. W 10 meczach zdobyli 22 punkty (sześć zwycięstw i cztery remisy). 

Reklama

Szlagierowe spotkanie rozegrane zostanie w Mediolanie w piątek o godz. 20.45.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy