Reklama

Reklama

Dejan Lovren zdenerwował selekcjonera Chorwacji

Obrońca Liverpoolu i reprezentacji Chorwacji Dejan Lovren wyprowadził z równowagi selekcjonera Ante Čačicia.

Podczas sobotniego spotkania kontrolnego w Budapeszcie z Węgrami trener Chorwatów nakazał swoim rezerwowym zawodnikom rozgrzewkę. Dejan Lovren poćwiczył i wrócił na ławkę, czym poważnie zdenerwował trenera.

"Nie odmówił wejścia na boisko, bo nikt go nie zapraszał, aby na nie wszedł. Ale sądzicie, że to od Lovrena czy jakiegokolwiek innego piłkarza zależy, jak długo trwa rozgrzewka? Czy może to decyzja trenera?" - grzmiał po meczu Čačić.

"Nie będę tolerował takiego zachowania bo nikt nie jest ważniejszy niż drużyna" - przekonywał trener.

Reklama

Chorwaci przygotowują się do finałów Euro 2016. W fazie grupowej zmierzą się z Turcją, Czechami i Hiszpanią. W sobotę zremisowali z Węgrami 1-1, a Čačić dokonał tylko jednej zmiany podczas gdy trener Węgrów aż sześciu.

Po meczu selekcjoner Chorwacji zasugerował, że Lovren może mieć problemy ze znalezieniem się w kadrze, która pojedzie na finały do Francji. "Zrobił krok wstecz" - powiedział Čačić.

"Nie rozmawialiśmy po meczu. Zobaczymy, co się wydarzy, ale nie będę tolerował takich zachowań" - podkreślił selekcjoner Chorwacji.

Węgry - Chorwacja 1-1. Zobacz raport meczowy

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama