Reklama

Reklama

KSW. Abus Magomedov odchodzi z organizacji

Abus Magomedov poinformował za pośrednictwem Instagrama, że odchodzi z federacji KSW. Zawodnik podziękował jej właścicielom za współpracę. Zdradził też, że jego menedżer już prowadzi rozmowy w kwestii przyszłości.

W KSW Magomedov stoczył tylko jeden pojedynek. Reprezentant Niemiec na KSW 57 pokonał przez poddanie w drugiej rundzie Cezarego Kęsika. Tym samym zafundował Polakowi pierwszą porażkę w zawodowej karierze. Jak się okazało, przynajmniej na razie był to ostatni występ Magomedova dla polskiej organizacji. 

Informację o rozstaniu z KSW 30-latek zamieścił na Instagramie. Zawodnik podziękował Martinowi Lewandowskiemu i Maciejowi Kawulskiemu za otrzymaną szansę i poinformował, że jego management prowadzi rozmowy z innymi organizacjami. 

Reklama

Całą sprawę skomentował Lewandowski. Współwłaściciel KSW podkreślił, że strony rozeszły się w przyjaznych stosunkach. Jako powód rozstania wskazał fakt, iż Magomedov z powodów osobistych nie chciał walczyć z Mamedem Khalidovem i Roberto Soldiciem. KSW zaoferowało mu również przejście do dywizji półciężkiej, na co zawodnik UFD Gym nie przystał.

"Całość tekstu znajdziesz tu! Kliknij!" Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje