Reklama

Reklama

​Jan Błachowicz zapowiada "może uda się zorganizować galę UFC w Polsce"

Jednym z gości w programie Koloseum był Jan Błachowicz. Polak przygotowuje się do kolejnej gali UFC, będzie bronił mistrzowskiego tytułu w walce przeciwko Gloverowi Teixeirze. To nie był jednak jedyny temat rozmowy.

Za niewiele ponad miesiąc Polak ponownie wejdzie do klatki największej organizacji MMA na świecie. Jego przeciwnikiem w drugiej obronie mistrzowskiego tytułu będzie Glover Teixeira. 

- Glover w teorii "leży mi" pod względem poruszania się i stylu walki. Raczej będę szukał nokautu w stójce - tłumaczył mistrz UFC.

Brazylijczyk jest najwyżej sklasyfikowanym pretendentem w rankingu kategorii półciężkiej.  

UFC 267. Jan Błachowicz - Glover Teixeira. Druga obrona mistrzowskiego pasa przez Polaka

- Dobrze, że ranking jest respektowany. Glover zasłużył i ma tę walkę. Cieszę się i nie mogę się doczekać - mówił zawodnik WCA Fight Team.

Reklama

W przeszłości kilkukrotnie pojawiał się temat walki Błachowicza z Jonem Jonesem. Polak obecnie nie jest zainteresowany starciem z "Bonesem".

Gala UFC 267 odbędzie się w Abu Zabi. Godziny gali będą dopasowane do kibiców z Europy. "Cieszyński Książę" jest zadowolone z takiego obrotu sprawy. - Cieszę, że ta gala będzie w godzinach europejskich. Może gdy sytuacja na świecie się uspokoi, to uda się zorganizować galę w Polsce - stwierdził.

Czytaj cały artykuł na polsatsport.pl

MR

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje