Reklama

Reklama

Alan Kwieciński szybko wróci po porażce. Zmierzy się z ojcem byłego rywala

Alan Kwieciński szybko chce się odbudować po ostatniej porażce na Fame MMA 14. Już 4 czerwca wystąpi na gali High League 3. Zmierzy się z… ojcem swojego byłego rywala Denisa Załęckiego, Dawidem.

14 maja Kwieciński walczył na gali Fame MMA 14 w Krakowie. W pojedynku w formule MMA nieoczekiwanie przegrał z Mateuszem Murańskim niejednogłośną decyzją sędziów.

Zaledwie trzy tygodnie miną do jego kolejnej walki. "Alanik" wystąpi bowiem 4 czerwca na gali High League 3 w Gdańsku.

Tym razem Kwieciński będzie walczył w swojej ulubionej formule K-1. Pojedynek odbędzie się jednak w małych rękawicach tzw. piąstkówkach.

Alan Kwieciński zmierzy się z ojcem Denisa Załęckiego!

Wiele emocji wzbudza też rywal Kwiecińskiego. Jest to... ojciec jego byłego przeciwnika Dawid Załęcki, który również dobrze czuje się w płaszczyźnie stójkowej.

Reklama

Z jego synem - Denisem, "Alanik" walczył na zasadach K-1 w rękawicach bokserskich, na gali High League 2 w Krakowie. Zostawił wtedy w klatce sporo zdrowia, ale przegrał jednogłośną decyzją sędziów.

Kwieciński i Załęcki, łagodnie mówiąc, nie darzą się sympatią. Ich wzajemny stosunek nie zmienił się po pojedynku. Dalszą częścią tego konfliktu będzie walka "Alanika" z 44-letnim Dawidem Załęckim.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL