Reklama

Reklama

Wisła ma nowego skrzydłowego. Rozmowy prowadził Jakub Błaszczykowski

Wisła Kraków pozyskała na zasadzie wypożyczenia nowego skrzydłowego - Momo Cisse. Czy 19-latek będzie w stanie wypełnić lukę po Yawie Yeboahu?

Wisła Kraków pozyskała na zasadzie wypożyczenia 19-letniego skrzydłowego z Gwinei - Momo Cisse. Zawodnik posiada też obywatelstwo francuskie. Cisse może występować na obu skrzydłach, ale nominalnie gra na prawej stronie. Trafił on do Krakowa na 1,5-roczne wypożyczenie z niemieckiego VfB Stuttgart.

Wisła Kraków. Nowy skrzydłowy Momo Cisse zastąpi Yawa Yeboaha?

- Momo jest młodym i utalentowanym piłkarzem, który w swej krótkiej karierze zdążył otrzeć się o Bundesligę. Liczymy, że swoją szybkością, dynamiką oraz dryblingiem urozmaici naszą grę w ofensywie. To zawodnik z wielkim potencjałem i mamy wielką nadzieję, że kibice szybko się o tym przekonają - powiedział oficjalnej stronie klubu Tomasz Pasieczny, dyrektor sportowy Wisły.

Reklama

Krakowianie liczą, że w ten sposób załatają przynajmniej po części lukę po sprzedaży innego skrzydłowego Yawa Yeboaha. 

Jak podaje Wisła na swojej oficjalnej stronie, wypożyczenie Momo Cisse było możliwe dzięki wcześniejszym rozmowom zainicjowanym przez Jakuba Błaszczykowskiego i jego znajomości z dyrektorem sportowym VfB Stuttgart Svenem Mislintatem. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy