Reklama

Reklama

Wisła Kraków. Przemysław Zdybowicz wypożyczony do GKS-u Bełchatów

Przemysław Zdybowicz został wypożyczony z Wisły Kraków do pierwszoligowego GKS-u Bełchatów. Umowa będzie obowiązywać do końca sezonu.

20-letni Zdybowicz wraca na pół roku do Bełchatowa, którego jest wychowankiem. Latem 2019 roku napastnika ściągnęła do siebie Wisła Kraków, ale po zimowej ofensywie transferowej dla młodego napastnika w zespole spod Wawela nie będzie miejsca.

Jesienią Zdybowicz rozegrał osiem spotkań dla Wisły, ale nie zdobył żadnej bramki. Zanim jeszcze kupiła go "Biała Gwiazda" zdążył rozegrać za to trzy spotkania dla GKS-u Bełchatów w I lidze, w których strzelił dwa gole.

Umowa wypożyczenia będzie obowiązywać do końca sezonu. GKS jest beniaminkiem I ligi i zajmuje 13. miejsce w tabeli.

Reklama

Ekstraklasa: wyniki, tabela, terminarz, strzelcy

WG

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama