Reklama

Reklama

Wisła Kraków. Lekkie urazy Jakuba Błaszczykowskiego, Lubomira Tupty i Davida Niepsuja

Kibice zachodzili w głowę, dlaczego w sobotnich sparingach z Vożdovacem i Dinamo Batumi nie grał kapitan i jeden z ratowników Wisły - Jakub Błaszczykowski. Okazuje się, że Kuba ma lekką kontuzję.

Dlaczego w sobotnich sparingach zabrakło: Jakuba Błaszczykowskiego, Lubomira Tupty i Davida Niepsuja? 

- Mamy kilka dni do następnego meczu kontrolnego i postąpiliśmy z kilkoma zawodnikami w sposób zachowawczy. Chcemy mieć wszystkich do dyspozycji na spotkanie z Dinamo Tbilisi. Zawodnicy ci mają lekkie problemy, więc uznaliśmy, że nie powinni brać udziału w tak intensywnych sparingach, stąd taka decyzja. Prowadzeni są według indywidualnego planu, ale od poniedziałku wkraczają już w normalny tryb zajęć. Nie chcieliśmy ich narazić na urazy - wyznał opiekun "Białej Gwiazdy" Artur Skowronek.

Reklama

W sobotę krakowianie zremisowali z wicemistrzem Gruzji - Dinamo Batumi 1-1 i pokonali 1-0 szósty zespół ekstraklasy Serbii FK Vożdovac.

Wisła Kraków chce mocnym akcentem rozpocząć rundę wiosenną. Za niespełna dwa tygodnie gra u siebie z Jagiellonią.

MiKi
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL