Reklama

Reklama

Boks. Mike Tyson chce wrócić na ring!

Mike Tyson zapowiedział powrót na ring! 53-latek zamierza jednak toczyć walki pokazowe, a dochód z nich przekazać na cele charytatywne.

Tyson zakończył karierę w 2005 roku. W ostatniej walce pokonał go Kevin McBride. Teraz "Żelazny Mike" zamierza powrócić do boksowania.

Tyson zapowiedział powrót podczas rozmowy na Instagramie z raperem T.I. Pięściarz wrócił już nawet do treningów, ale jego walki będą mieć jedynie charakter pokazowy.

- Moje ciało jest naprawdę bardzo obolałe po treningu. Chcę jednak zrobić formę i wrócić na ring - powiedział Tyson.

- Chcę iść na siłownię i nabrać formy, tak aby toczyć trzy lub czterorundowe walki charytatywne - dodał.

Reklama

Tyson zdradził też, jak wygląda jego trening. - Przez dwie godziny robię kardio, potem rower i bieżnię przez godzinę. Potem robię lekkie ćwiczenia, po 250, 300 powtórzeń. Dzień zaczynam jednak od boksowania, przez 25, 30 minut. Powoli zaczynam łączyć ciosy w kombinacje. To dla mnie bardzo bolesne - powiedział.

Legendarny pięściarz zdradził też, że w ten sposób chce pomóc innym. Dochód z walk zamierza przekazać na cele charytatywne. Pieniądze mają trafić do bezdomnych i narkomanów.

- Te walki pozwolą zarobić trochę pieniędzy. Będzie można przeznaczyć je na pomoc bezdomnym i uzależnionym od narkotytów skur*******, takim jak ja kiedyś - przyznał.

MP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje