Reklama

Reklama

Boks. Mateusz Borek ogłosił kolejną galę

Mateusz Borek, za pośrednictwem Twittera, ogłosił kolejną galę. Ma ona się odbyć 4 kwietnia w Warszawie.

Oficjalne konto twitterowe MB Promotions poinformowało o kolejnej gali. Poza miejscem i datą ogłoszono też walkę wieczoru.

W walce wieczoru na siódmej już gali grupy Mateusza Borka, zobaczymy starcie Roberta Parzęczewskiego (24-1, 16 KO) z Ryanem Fordem (17-5, 12 KO). Walka została zakontraktowana na 10 rund, a jej stawką będzie pas międzynarodowego mistrza Polski w wadze super średniej.

Panowie po raz pierwszy mieli zmierzyć się w listopadzie na radomskiej gali MB Promotions. Na przeszkodzie stanęły jednak kłopoty zdrowotne "Araba".

Reklama

Na razie nie wiadomo nic o innych walkach, jakie zobaczymy na karcie, jednak niedawne zakontraktowanie najlepszego polskiego "piórkowego" Kamila Łaszczyka pozwala sądzić, że i jego pojedynek zobaczymy 4 kwietnia w Warszawie.

Hala, w jakiej odbędzie się warszawska gala też nie została jeszcze potwierdzona, jednak najprawdopodobniej będzie to Torwar.

MP

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy