Reklama

Reklama

Boks. John Fury: Wilder po tej walce może zostać inwalidą

​- Wilder ryzykuje życie znów walcząc z moim synem - przekonuje John Fury, charyzmatyczny ojciec Tysona (30-0-1, 21 KO). Trylogia mistrza WBC z Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO) dopełni się 9 października w Las Vegas.

Walka numer trzy miała odbyć się w najbliższą sobotę, jednak pozytywny wynik na Covid-19 wykluczył "Króla Cyganów" z końcówki przygotowań i starcia. Nowy termin ustalono na październik. Wilder nawet nie przerwał przygotowań, łapiąc czas z nowym trenerem Malikiem Scottem. On wierzy w zemstę i nokaut na Angliku, ale równie pewna swego jest druga strona.

Najnowsze informacje z Igrzysk Olimpijskich - Sprawdź 

Reklama

- Wilder dwukrotnie wybrał sobie Tysona, bo myślał, że czeka go łatwa przeprawa. Za pierwszym razem mój syn wracał po długiej przerwie i problemach osobistych, a za drugim był po bardzo słabej walce z Otto Wallinem i kontuzji oka. On był przekonany, że nie może przegrać z Tysonem. Ale mój syn może nawet wyglądać fatalnie podczas treningów, kiedy jednak wychodzi do ringu, zmienia się w inną bestię. Wilder już dwukrotnie się pomylił i tym razem znów się pomyli. Niestety dla niego, tym razem ta pomyłka może kosztować go karierę a nawet życie. On może po tej walce zostać inwalidą. Skoro jednak chce wystawić swoją duszę na szalę dużej wypłaty, to niech tak się stanie - stwierdził John Fury.

Dowiedz się więcej na temat: Tyson Fury | Deontay Wilder

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje