Reklama

Reklama

N'Ghapeth wraca! Podpisał umowę z nowym klubem

Earvin N'Gapeth wraca do Włoch. Związał się z klubem, w którym już występował. Podpisał trzyletni kontrakt z Leo Shoes Modena, z którą wywalczył m.in. mistrzostwo, puchar i superpuchar Włoch.

O hitowym transferze poinformował w czwartek nowy - stary klub Francuza.

- Tęskniliśmy za tobą, za twoim talentem i uśmiechem. Wiele rzeczy się zmieniło w ciągu tych trzech lat, ale teraz czekamy na kolejne trzy. Hala PalaPanini rozgrzeje Cię po trzech latach w mroźnym Kazaniu. Wróćmy razem do miejsca, w którym byliśmy. Witaj w domu, Earvin - powiedziała prezes klubu Catia Pedrini.

To już kolejna informacja transferowa związana z włoskim klubem w ostatnim czasie. Kilka dni temu ekipa oficjalnie pożegnała się z rozgrywającym Micahem Christensonem, który - dla odmiany - podpisał kontrakt z Zenitem Kazań. Mówi się, że miejsce po nim miałby przejąć Bruno Rezende, który już kilka lat temu bronił barw klubu z północy Włoch. Włoskie media sugerują, że skład zespołu miałby zasilić przechodzący z Cucine Lube Civitanova Joandry Leal, a "w najbliższych tygodniach mają zostać ogłoszone główne posiłki". 

Całość przeczytasz na polsatsport.pl

MP

Tego jeszcze nie widziałeś! Sprawdź nowy Serwis Sportowy Interii! Wejdź na sport.interia.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy