Reklama

Reklama

"Mogę być jak Zidane"

Pomocnik Schalke Gelsenkirchen, Ivan Rakitić potwierdził, że interesuje się nim Juventus Turyn. Stwierdził również, że może być dla tej drużyny "nowym Zidane'm".

Działacze "Starej Damy" od pewnego czasu przyglądają się młodemu środkowemu, ale teraz sam zawodnik przyznał, że Włosi zgłosili się do niego z ofertą. - Moim marzeniem jako małego chłopca było grać we Włoszech, Hiszpanii albo Anglii. Dziś się to nie zmieniło i nadal chcę występować w jednej z lig tych krajów, ale nie wszystko zależy ode mnie - stwierdził Rakitić. - To, że zainteresował się mną Juventus, daje mi dodatkową motywację do pracy. Jestem dumny, że znalazłem się na liście transferów, które chcą przeprowadzić - dodał.

Reklama

Piłkarz jest przekonany, że jeśli zasili ekipę "Bianconerich", może stać się dla niej tak wartościowy jak Zinedine Zidane. - Kiedyś wzorowałem się na Robercie Prosineckim, potem chciałem być jak Zidane, był absolutnie fantastyczny. Chcę grać tak jak on, i pełnić tak ważną rolę w drużynie - oświadczył zawodnik, który znajduje się również w kręgu zainteresowań FC Barcelona.

20-letni Rakitić przyszedł do Schalke w czerwcu 2007 roku. Wcześniej reprezentował barwy FC Basel.

Dowiedz się więcej na temat: Juventus | Zinedine Zidane

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje