Reklama

Reklama

Brak zmian dla kibiców piłki nożnej i żużla

​W najnowszym rozporządzeniu Rady Ministrów na temat obiektów sportowych działających w czasie pandemii koronawirusa nie ma większych zmian dla kibiców piłki nożnej czy żużla. Rozporządzenie zawiera zmiany dotyczące organizacji na obiektach sportowych koncertów, występów artystycznych i innych imprez kulturalnych.

Według nadal obowiązujących przepisów na meczach piłkarskich czy żużlowych pojemność trybun została ograniczona do 25 procent całej widowni.

Podtrzymano zakaz uczestniczenia fanów w spotkaniach odbywających się w obiektach zamkniętych, takich jak hale czy baseny.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama