Reklama

Reklama

Anita Włodarczyk Sportowcem Sierpnia w Plebiscycie RMF FM i Interii!

Anita Włodarczyk została najlepszym Sportowcem Sierpnia w plebiscycie słuchaczy RMF FM i czytelników Interii. Polska młociarka zdobyła ponad połowę Waszych głosów.

Sierpień był chyba najlepszym miesiącem w całej dotychczasowej karierze Anity Włodarczyk. Na początku miesiąca w Cetniewie ustanowiła fantastyczny rekord świata w rzucie młotem - uzyskała aż 81 metrów i 8 centymetrów. Niespełna cztery tygodnie później nie dała rywalkom żadnych szans na mistrzostwach świata w Pekinie. Drugą na podium Chinkę Zhang pokonała o 4,5 metra.

Tak znakomite wyniki znalazły odzwierciedlenie w plebiscycie RMF FM i Interii na sportowca miesiąca.

Włodarczyk wygrała go z równie imponującą przewagą. Zdobyła ponad 54 proc. Waszych głosów i wyprzedziła bokserskiego mistrza świata Krzysztofa Głowackiego oraz wicemistrza świata w biegu na 800 metrów Adama Kszczota.

Reklama

To drugi w historii naszej zabawy tytuł sportowca miesiąca dla Anity Włodarczyk. Co ciekawe, pierwszy zdobyła dokładnie rok temu. Po znakomitych w jej wykonaniu mistrzostwach Europy w Zurychu, została wybrana Sportowcem Sierpnia 2014.

Spośród wszystkich głosujących, tradycyjnie wybraliśmy jedną osobę, która otrzyma upominek od zwycięzcy plebiscytu.

Tym razem trafi on do pana Mariusza, który tak uzasadnił swój głos: "Gdyby moja żona rzucała do mnie czymś jak Anita, musiałbym zmienić mieszkanie na większe aby pozostać poza strefą zasięgu : ) Tylko czy są takie mieszkania? ;)"

Wyniki głosowania:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL