Reklama

Reklama

Przewrotny żart Świątek. Odpowiedź Polki hitem w sieci

Kilka dni po odpadnięciu z wielkoszlemowego Wimbledonu, najlepsza polska tenisistka Iga Świątek pochwaliła się fanom udziałem w koncercie Adele. Jeden z nich zadał zawodniczce zaskakujące pytanie, na które odpowiedź stała się hitem w sieci.

Po porażce z Alize Cornet Iga Świątek pożegnała się z udziałem w Wimbledonie. Polka, mająca długą passę zwycięstw, nie jest wielką fanką gry na trawie i jak sama przyznawała, spodziewała się, że tym razem trudno będzie walczyć jej o wygraną. Tak czy inaczej, zasłużyła sobie na chwilę oddechu i odskoczni od tenisa. I skorzystała z okazji, wybierając się na koncert Adele.

"Absolutnie niesamowita noc. Dziękuje za te wszystkie emocje. Jedno z najlepszych wspomnień roku, bez dwóch zdań najlepsza regeneracja po meczu" - napisała Iga Świątek w swoich mediach społecznościowych.

Reklama

 

Czytaj także: Świątek na koncercie Adele

Jeden z fanów, widząc jak dobrze Polka bawiła się na koncercie, zapytał, czy gdyby miała wybierać postawiłaby na Rafę Nadala, który jak wiadomo jest jej idolem, czy też na Adele. Odpowiedź Świątek z miejsca stała się hitem w sieci i po raz kolejny udowodniła, że nasza tenisistka ma nieco przewrotne poczucie humoru.

"To zbyt skomplikowane. Musiałabym posłuchać, jak Rafa śpiewa i zobaczyć, jak Adele gra w tenisa. To mogłoby być interesujące" - napisała na Twitterze Świątek.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL