Reklama

Reklama

Iga Świątek bawiła się na koncercie Adele w Londynie. "Niesamowita noc"

Kilka dni po odpadnięciu z wielkoszlemowego Wimbledonu najlepsza polska tenisistka Iga Świątek podzieliła się z fanami swoim prywatnym przeżyciem. Chodzi o udział w koncercie Adele w Londynie, który wywarł na raszyniance spore wrażenie.

"Absolutnie niesamowita noc. Dziękuje za te wszystkie emocje. Jedno z najlepszych wspomnień roku, bez dwóch zdań najlepsza regeneracja po meczu" - napisała Iga Świątek w swoich mediach społecznościowych.

Dwa dni wcześniej Świątek przegrała pierwszy mecz od lutego. Alizé Cornet przerwała serię 37. wygranych meczów z rzędu Igi Świątek. W trzeciej rundzie Wimbledonu 32-letnia tenisistka z Nicei zasłużenie pokonała liderkę rankingu WTA 6:4, 6:2.

Reklama

To jej relacja z londyńskiego koncertu Adele. Wokalistka zagrała na żywo po raz pierwszy od pięciu lat. Powrót na scenę obserwowało na żywo 65 tysięcy osób.

Iga Świątek w lipcu zagra w Krakowie i Warszawie

21-letnia tenisistka z Raszyna zapowiedziała swój powrót do gry 23 lipca w Krakowie. Tego dnia będzie rywalizować w charytatywnym meczu na rzecz ofiar wojny w Ukrainie. Dwa dni później Świątek rozpocznie zmagania w turnieju WTA w Warszawie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL