
Video Player is loading.
This is a modal window.
The media could not be loaded, either because the server or network failed or because the format is not supported.
This is a modal window.
F1|Wtorek, 29 czerwca 2021 (14:10)
w 2020 roku w Grand Prix Bahrajnu doszło do koszmarnego wypadku.
Romain Grosjean uderzył w bariery ochronne i jego bolid stanął w płomieniach. Na szczęście zawodnikowi nic poważnego się nie stało.
Rok 2021 nie jest najlepszy dla tego zawodnika...tym razem w ramach IndyCar Series Romainowi zapaliły się przednie hamulce.
Zawodnik sam chciał ugasić pożar!Czytaj więcej
Przesyłając do redakcji jakiekolwiek materiały mające cechy utworów oświadczasz, że posiadasz prawa do korzystania z tych materiałów a ich dalsze rozpowszechnianie nie będzie naruszać praw osób trzecich (w tym praw do wizerunku) oraz w ramach tych praw udzielasz na rzecz INTERIA.PL zgodę na nieodpłatne rozpowszechnianie utworów, w tym publiczne wykonanie, wystawienie, wyświetlenie, odtworzenie oraz nadawanie i reemitowanie, a także publiczne udostępnianie utworów w taki sposób, aby każdy mógł mieć do nich dostęp w miejscu i w czasie przez siebie wybranym. Jednocześnie udzielasz zgody na rzecz INTERIA.PL na korzystanie i rozporządzanie z opracowań przesłanych utworów.