Reklama

Reklama

Formuła 1. Dwa pozytywne wśród prawie pięciu tysięcy testów na koronawirusa

Dwa spośród prawie pięciu tysięcy testów na koronawirusa przeprowadzonych w związku z dwoma tegoorocznymi wyścigami Formuły 1 dały wynik pozytywny - ogłosiła w piątek Międzynarodowa Federacja Samochodowa (FIA) i władze cyklu. Więcej szczegółów nie ujawniono.

W sumie w dniach 10-16 lipca wśród osób zaangażowanych w Formułę 1 przeprowadzono 4997 testów. Dwie zakażone koronawirusem osoby zostały natychmiast izolowane, a kolejne badania wykonano u wszystkich, którzy mieli z nimi kontakt.

Jak poinformowała FIA, osoby zakażone nie były obecne w Austrii, gdy tam odbywały się wyścigi.

Testy wykonywano przed i w trakcie Grand Prix Styrii (12 lipca) oraz przed treningami przed wyścigiem o GP Węgier, który odbędzie się na Hungaroringu w niedzielę.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy