Reklama

Reklama

Sturm zdeklasował Radosevicia

Po dwóch z rzędu gorszych występach udanie powrócił na ring były trzykrotny mistrz świata wagi średniej - Felix Sturm (38-3-2, 17 KO). 34-letni naturalizowany Niemiec uratował swoją karierę, nokautując w czwartej rundzie niepokonanego wcześniej Predraga Radosevicia (27-1, 9 KO).

Sturm całkowicie zdominował swojego niedoświadczonego przeciwnika i szybko naruszył go ciosami na korpus. Numer cztery rankingu International Boxing Federation nie potrafił znaleźć odpowiedzi na boks znakomitego niegdyś rywala i po raz pierwszy zapoznał się z deskami w trzeciej odsłonie, a kolejne dwa nokdauny w czwartym starciu zmusiły jego narożnik do poddania swojego zawodnika.

Tym samym Sturm stał się obowiązkowym pretendentem do tytułu IBF w limicie 160 funtów i być może jeszcze w tym roku zobaczymy go w walce z lepszym z dwójki Daniel Geale (29-1, 15 KO) - Darren Barker (25-1, 16 KO).

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy