Reklama

Reklama

Logan Paul: Niech nikt mi nie mówi, że coś jest niemożliwe

Amerykański youtuber Logan Paul skupił na sobie uwagę światowych mediów po tym, jak stoczył pełne osiem rund pokazowej walki bokserskiej z Floydem Mayweatherem jr. "Życie to szalona jazda" - napisał w kontekście walki na Twitterze.

Ku zaskoczeniu obserwatorów walki, Logan Paul, który nie ma dużego doświadczenia jako bokser, stoczył pełne osiem rund pojedynku z Floydem Mayweatherem Juniorem. Obyło się też bez nokautu, a sam Mayweather Jr. powiedział kilka pochwał pod adresem swojego rywala.

Logan Paul: Nie miałem pojęcia, kiedy to się stanie

Logan Paul, który w serwisie YouTube jest śledzony przez ponad 23 miliony subskrybentów, napisał przed walką na Twitterze: "W 2015 przeprowadziłam się do Los Angeles. Każdego ranka i każdej nocy patrzyłem w lustro i powtarzałem 10 razy 'Będę największym artystą (org. "entertainer" - dop. red.) na świecie'. Nie miałem pojęcia, JAK i KIEDY to się stanie, ale po 6 latach manifestacji to się dzieje. Życie to szalona jazda".

Reklama

Logan Paul: Przeciwności można pokonać

"Nie chcę, żeby ktokolwiek znowu mi mówił, że coś jest niemożliwe" - stwierdził z kolei po pojedynku Paul, cytowany przez ESPN. "Fakt, że jestem tutaj z jednym z najlepszych bokserów wszechczasów, dowodzi, że przeciwności są do pokonania".

Youtuber nie krył radości po zakończonej walce pokazowej. "Zwycięstwo" - takim słowem opatrzył zdjęcie, przedstawiające jego i Mayweathera Juniora.

Logan Paul urodził się w stanie Ohio, w roku 1995. Popularność zdobył początkowo dzięki swojej aktywności w serwisie Vine, potem przeniósł się na YouTube. Najpopularniejszy materiał na jego kanale obejrzało ponad 270 milionów ludzi.

PaCze

Dowiedz się więcej na temat: Floyd Maywether JR | Logan Paul

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje