Reklama

Reklama

Boks. Łukasz Różański wystąpi na gali MB Promotions w Arłamowie

Łukasz Różański dołączył do grupy MB Promotions. Rzeszowianin wystąpi na gali 20 czerwca w Arłamowie.

Łukasz Różański to niepokonany pięściarz wagi ciężkiej. Ostatnią walkę stoczył w lipcu 2019 roku. Na gali w rodzinnym Rzeszowie znokautował w czwartej rundzie Izu Ugonoha, który po tej porażce postanowił zakończyć karierę.

Rzeszowianin z kolei czekał na kolejne wyzwania. Liczył, że zwycięstwo nad Ugonohem otworzy mu drzwi do większych walk, tak się nie stało.

Dlatego Różański postanowił związać się z grupą Mateusza Borka. Szef grupy MB Promotions zorganizuje galę 20 czerwca w hotelu w Arłamowie. Walką wieczoru będzie starcie Roberta Parzęczewskiego ze Sladanem Janjaninem.

Reklama

Różański też wystąpi w Arłamowie. Na razie jego rywal nie jest znany.

MP

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama