Luis Suarez: Założyłem się z Neymarem o... hamburgera
Luis Suarez przed meczem Urugwaju z Brazylią w eliminacjach MŚ ujawnił, że założył się ze swoim klubowym kolegą Neymarem o... hamburgera. Piłkarz, którego reprezentacja przegra piątkowy mecz, będzie musiał postawić koledze posiłek.

Urugwaj ma dwa punkty przewagi nad Brazylią w tabeli eliminacji mistrzostw świata strefy południowoamerykańskiej (CONMEBOL).
Oba zespoły zmierzą się w bezpośrednim pojedynku w piątek w Recife, a mecz wywołuje spore emocje u gwiazd obu drużyn - Luisa Suareza i Neymara.
"Mamy z Neymarem zakład. Zwycięzca meczu dostaje od przegranego hamburgera. Neymar to świetny kumpel, ciągle żartujemy ze sobą w szatni Barcelony" - ujawnił Urugwajczyk.
"Już nie mogę się doczekać meczu. Zrobię wszystko, żebyśmy wygrali, bo już czuję, że Neymar nie da mi spokoju, jeśli to Brazylijczycy okażą się lepsi" - dodał.
"Niezależnie od wyniku pozostaniemy oczywiście przyjaciółmi, ale na boisku damy z siebie wszystko dla naszych drużyn i kibiców" - zakończył Suarez.
Więcej na ten temat
Zobacz także
- Polecane
- Dziś w Interii
- Rekomendacje