Reklama

Reklama

Ekstraklasa piłkarzy ręcznych: Podsumowanie 6. serii

Orlen Wisła Płock pokonała Chrobrego Głogów, a Warmia-Anders Olsztyn była lepsza od MMTS-u Kwidzyn w 6 serii spotkań Ekstraklasy piłkarzy ręcznych.

Wyniki sobotnich meczów Ekstraklasy piłkarzy ręcznych:

Reklama

Orlen Wisła Płock - Chrobry Głogów 38:27 (18:13).

Najwięcej bramek: dla Wisły - Bostjan Kavas 8, Arkadiusz Miszka, Kamil Syprzak, Vegard Samdahl, Lars Madsen - po 5; dla Chrobego - Tomasz Mochocki i Maciej Ścigaj po 4.

Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn - MMTS Kwidzyn 32:31 (18:17).

Najwięcej bramek: dla Warmii - Michał Bartczak i Mateusz Jankowski - po 7, Michał Nowak i Sebastian Rumniak - po 6; dla MMTS - Robert Orzechowski 7, Przemysław Rosiak 5.

SPR BRW Stal Mielec - Reflex Miedź Legnica 27:26 (19:13).

Najwięcej bramek: dla Stali - Marek Szpera 8, Grzegorz Sobut 6, Paweł Albin 4; dla Miedzi - Piotr Swat 6, Paweł Piwko 4, Marek Boneczko 4.

Wyniki meczów 6. kolejki i tabela ekstraklasy piłkarzy ręcznych:

2010-10-06 :

Vive Targi Kielce - Azoty Puławy 27:23 (15:10)

2010-10-09 :

SPR BRW Stal Mielec - Reflex Miedź Legnica 27:26 (19:13)

Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn - MMTS Kwidzyn 32:31 (18:17)

Orlen Wisła Płock - Chrobry Głogów 38:27 (18:13)

Pozostałe mecze kolejki

2010-10-10:

Nielba Wągrowiec - Piotrkowianin Piotrków Tryb. (18.00)

Zagłębie Lubin - AZS AWF Gorzów Wlkp. (18.00)

Tabela (mecze, zwycięstwa, remisy, porażki, bramki, punkty, różnica bramek)

1.Vive Targi Kielce 6 6 0 0 218-147 12 +71

2.Orlen Wisła Płock 6 6 0 0 191-149 12 +42

3.SPR BRW Stal Mielec 6 3 1 2 190-189 7 +1

4.Chrobry Głogów 6 3 1 2 181-189 7 -8

5.Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 6 2 2 2 174-187 6 -13

6.MMTS Kwidzyn 6 3 0 3 157-174 6 -17

7.AZS AWF Gorzów Wlkp. 5 2 1 2 151-156 5 -5

8.Piotrkowianin Piotrków Tryb. 5 1 1 3 139-142 3 -3

9.Zagłębie Lubin 5 1 1 3 152-166 3 -14

10.Reflex Miedź Legnica 6 1 1 4 150-175 3 -25

11.Nielba Wągrowiec 5 1 0 4 139-148 2 -9

12.Azoty Puławy 6 1 0 5 157-177 2 -20

Mecze w następnej kolejce

2010-10-13:

Chrobry Głogów - Vive Targi Kielce (18.00)

2010-10-16:

AZS AWF Gorzów Wlkp. - Nielba Wągrowiec

MMTS Kwidzyn - SPR BRW Stal Mielec (17.00)

Azoty Puławy - Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn (18.00)

Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Orlen Wisła Płock (18.00)

2010-10-17:

Reflex Miedź Legnica - Zagłębie Lubin (17.00)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje