Reklama

Reklama

Serie A. Maciej Wróbel z Odry Opole na testach w SPAL 2013

16-letni Maciej Wróbel, piłkarz Odry Opole, otrzymał zaproszenie do klubu z włoskiej Serie A, SPAL 2013. Młody zawodnik będzie trenował z włoską drużyną na początku grudnia - poinformowała Odra.

1. liga - sprawdź szczegóły

Nastoletni piłkarz jest włączony do kadry dorosłego zespołu Odry, ale w tym sezonie nie zagrał jeszcze na boiskach I ligi. Debiut w seniorskiej piłce zaliczył pod koniec zeszłego sezonu, wchodząc na boisko w końcówce meczu z ŁKS-em.

Wróbel, występujący na pozycji środkowego pomocnika, gra regularnie w drużynie juniorów (do lat 19, choć może grać także w drużynie do lat 17).

Reklama

Jak poinformowała Odra, piłkarz na początku grudnia będzie przebywał na testach we włoskim SPAL 2013, gdzie będzie trenował z drużyną tamtejszej Primavery.

Przypomnijmy, że SPAL obecnie reprezentowane jest przez trójkę "Biało-Czerwonych". Piłkarzami tego klubu są Thiago Cionek, Bartosz Salamon, a na wypożyczeniu z Atalanty Bergamo przebywa tam Arkadiusz Reca.

Serie A: wyniki, tabela, terminarz, strzelcy

WG

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama