Reklama

Reklama

Robert Maaskant zakończył trenerską karierę

Były trener Wisły Kraków, Robert Maaskant postanowił zakończyć trenerską karierę. 48-latek w ostatnim sezonie spadł z Eredivisie z Go Ahed Eagles.

Holender jedyne sukcesy trenerskie w karierze odniósł w Polsce, doprowadzając Wisłę Kraków do ostatniego mistrzostwa Polski w 2011 roku. Po zdobyciu tytułu nie pracował jednak długo, bo kilka miesięcy później został zwolniony.

Po odejściu z Wisły próbował swoich sił w różnych zakątkach świata. Pracował w USA (Texas Dutch Lions, Columbus Crew - jako asystent), na Białorusi (Dynamo Mińsk), a w 2015 roku wrócił do ojczyzny.

Spadł z Eredivisie z NAC Breda, a dwa lata później podjął się próby utrzymania w lidze Go Ahead Eagles. Tej misji nie udało mu się jednak wykonać i w wieku 48 lat Holender ogłosił zakończenie kariery.

Reklama

Teraz Robert Maaskant ma się zająć biznesem. Holenderski "Tele Sport" donosi, że ma zostać franczyzobiorcą w firmie Recruit a Student.

KK

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL