Reklama

Reklama

Arjen Robben: Naszym celem jest mistrzostwo świata

Gwiazda reprezentacji Holandii Arjen Robben twierdzi, że celem "Oranje" jest zdobycie mistrzostwa świata podczas mundialu w Brazylii.

"Naszym ostatecznym celem wywalczenie mistrzostwa świata w Brazylii" - przyznał 29-letni pomocnik Bayernu Monachium.

"To realny cel i nie pojedziemy na mundial jedynie patrzeć, jak daleko możemy dojść" - dodał.

Próbą przed MŚ będą dla Holendrów mecze towarzyskie z Japonią i Kolumbią, która zajmuje czwarte miejsce w rankingu FIFA. "Te mecze nie są o punkty, ale są bardzo istotne" - przekonywał Robben.

"Przeciwko tym zespołom możemy zmierzyć się podczas turnieju w Brazylii. Większość ludzi mówi o meczu z Kolumbią, bo jest wysoko w rankingu FIFA, ale może spotkanie z Japonią będzie jeszcze trudniejsze. Znam wielu zawodników z Bundesligi. Keisuke Honda czy Shinji Kagawa to świetni piłkarze" - powiedział Robben, który będzie pełnić funkcję kapitana reprezentacji z powodu absencji Robina van Persiego.

Reklama

"To wielki honor być kapitanem reprezentacji. To najpiękniejsza rzecz" - zapewniał Robben.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama