Reklama

Reklama

Strzelanina po meczu NBA. Są ranni

Dwie osoby trafiły do szpitala po strzelaninie, jaka miała miejsce po spotkaniu NBA pomiędzy Milwaukee Bucks i Boston Celtics. Mężczyzna i kobieta są w stabilnym stanie.

Do strzelaniny doszło w strefie kibiców, w której według organizatorów przebywało około 11 tysięcy ludzi. W mediach społecznościowych pojawiły się nagrania, na których setki osób wybiegają ze strefy. 

Policja, która nie wydała komunikatu w tej sprawie i nie odpowiadała na pytania dziennikarzy, tuż po zdarzeniu starała się opanować tłum i ogrodziła całą strefę taśmą.  

Jak przekazano, mężczyzna i kobieta, którzy zostali postrzeleni, trafili do szpitala, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Czytaj także: Tragiczna wiadomość z Poznania. Koszykarz nie żyje

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama