Reklama

Reklama

Usain Bolt zostanie ojcem

Najszybszy człowiek globu Jamajczyk Usain Bolt zostanie w wieku 33 lat ojcem. Sprinter przekazał w czwartek tę informację na Instagramie, a wiadomość potwierdził jego menedżer Ricky Simms.

Bolt nie ujawnił płci dziecka. Radość ze szczęścia Bolta i jego partnerki Kasi wyraziło 300 tysięcy jego fanów, którzy opatrzyli wiadomość na Instagramie serduszkiem.

Jamajczyk zakończył karierę startem w mistrzostwach świata w 2017 roku w Londynie. W dorobku ma m.in. osiem złotych medali igrzysk olimpijskich, a w MŚ jedenaście razy stawał na najwyższym stopniu podium.

Do niego od 2009 roku należą rekordy świata; 100 metrów przebiegł w czasie 9,58, a dystans dwa razy dłuższy pokonał w 19,19.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy