Reklama

Reklama

Denis Lebiediew wraca na ring

W listopadzie na ring zamierza powrócić mistrz WBA w wadze junior ciężkiej Denis Lebiediew (27-1, 20 KO) - poinformował menedżer pięściarza Wadim Korniłow.

35-latek we wrześniu ma rozpocząć treningi. Znowu uda się na kilka tygodni do Los Angeles, gdzie będzie trenować pod okiem słynnego Freddie'ego Roacha. Kto będzie jego listopadowym rywalem, na razie nie wiadomo, ale faworytem wydaje się być Beibut Szumenow (16-2, 10 KO). Kazach wypunktował w weekend BJ Floresa, zdobywają tymczasowy pas WBA i prawo do walki o pełnoprawny tytuł.

Lebiediew po raz ostatni walczył w kwietniu. Zwyciężył wtedy jednogłośną decyzją sędziów Youriego Kalengę.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy