Reklama

Reklama

Świetny mecz Nadala w Wimbledonie! Rywal był bezradny

Rafael Nadal pokonał Lorenzo Sonego 6:1, 6:2, 6:4 w trzeciej rundzie Wimbledonu. Hiszpan wygrał bez większych problemów. W końcówce meczu, po zamknięciu dachu, przez chwilę grał słabiej, ale zdołał się odbudować i przypieczętować zwycięstwo.

Dla Włocha, mecz od początku się nie układał. Popełniał sporo błędów w łatwych sytuacjach. Nieźle serwował, czym "otwierał" sobie grę, ale nie potrafił skutecznie zakończyć wymian.

Korzystał z tego Nadal, który grał na swoim wysokim poziomie. Przełamał rywala najpierw w czwartym, a potem w szóstym gemie. W efekcie, w pierwszym secie, wygrał 6:1.

W kolejnych partiach Hiszpan też miał sporą przewagę. Sonego grał już trochę lepiej, ale cały czas był bezsilny. Nadal kontrolował wydarzenia na korcie, kilkukrotnie zachwycając swoimi zagraniami. Również dwukrotnie przełamał rywala i w drugim secie triumfował 6:2.

Reklama

Przerwa wybiła Nadala z rytmu, ale wrócił na "właściwe tory"

Trzeci set wydawał się formalnością. Nadal prowadził już 4:2. Wtedy jednak zarządzono przerwę, aby zamknąć dach i zapalić światła, bo w Londynie zaczęło się ściemniać.

Ta przerwa wybiła trochę Nadala z rytmu. W efekcie Sonego doprowadził do wyrównania 4:4. W kolejnym gemie znowu jednak został przełamany, a następnie Nadal wygrał gema przy swoim serwisie, co dało mu zwycięstwo w secie 6:4 i w meczu 3:0.

Wimbledon 2022. Gdzie oglądać w telewizji i w sieci?

Mecze 135. edycji Wimbledonu, między innymi z udziałem Igi Świątek oglądać można w kanałach telewizyjnych Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz bez reklam w Polsat Sport Premium 1 i 2, a także w czterech specjalnych serwisach telewizyjnych Polsat Sport Premium 3, 4, 5, 6. Przez cały czas trwania turnieju kibice zobaczą na żywo kilkaset godzin transmisji meczowych, a także codzienny program studyjny oraz kronikę meczową. Dzięki serwisowi Polsat Box Go wszystkie mecze ze sportowych anten Polsatu można także oglądać na wielu urządzeniach, również tych mobilnych.

Polsat Box Go Sport - pakiet w Polsatboxgo.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL