Reklama

Reklama

Wieczorek: Hajto się nie zna!

"Tomek Hajto to fajny chłopak, ale jak jest zdyscyplinowany. Niech lepiej skupi się na swojej grze, bo ostatnio piłkarze chorzowskiego Ruchu cztery razy wjechali mu w pole karne" - powiedział w "Przeglądzie Sportowym" były szkoleniowiec Górnika Zabrze Ryszard Wieczorek.

W Zabrzu pojawiały się głosy, że Wieczorek źle przygotował zespół do sezonu i dlatego Górnik fatalnie spisuje się w lidze.

"Hajto niech nie wypowiada się na temat treningów i przygotowań, bo on się na tym po prostu nie zna. Z taką grą Tomka, trener Henryk Kasperczak na pewno nie będzie go trzymał długo na boisku. Tak więc Hajto lepiej niech pomyśli o piłce" - powiedział na łamach "Przeglądu Sportowego" Ryszard Wieczorek.

Były trener Górnika często widziany jest na stadionie w Wodzisławiu i plotki głoszą, że ma on niebawem zostać szkoleniowcem tamtejszej Odry. Sam zainteresowany jednak zaprzecza tym sensacyjnym doniesieniom.

Reklama

"Nie chcę tego nawet komentować. Trudno przecież zabierać głos w sprawach, które są wyssane z palca. Niby dlaczego miałby nie chodzić na mecze Odry?! Do Wodzisławia z domu mam dziewięć kilometrów. Jeżdżę tam bo mam blisko" - dodaje Wieczorek.

Więcej w "Przeglądzie Sportowym".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje