Reklama

Reklama

"To już nie ta sama Chelsea"

Po wtorkowej porażce Chelsea Londyn w meczu Ligi Mistrzów z AS Roma (1:3), była gwiazda "The Blues", Gianluca Vialli stwierdził, że Anglicy nie są już tą samą drużyną co dawniej.

Liderzy Premier League zostali kompletnie zdominowani przez znajdujących się kryzysie piłkarzy z Rzymu. Vialli docenia wyczyn "Giallorossich", ale przekonuje, że duża w tym zasługa Chelsea, która zmieniła swoją grę. - Londyńczycy przyjechali tutaj pewni siebie, a często bywa tak, że takie rozluźnienie skutkuje porażką. Roma zagrała świetny mecz, zupełnie nie przypominała pogrążonej w kryzysie drużyny z Serie A. Trener Luciano Spalletti zmienił system gry, co znacznie utrudniło powstrzymywanie ataków rzymian, którzy pokazali wielki futbol - powiedział w wywiadzie dla Sky Sport Italia. - Myślę, że Chelsea, to już nie jest ten sam zespół, co kilka lat temu, brakuje im spójności w grze, która cechowała "The Blues" - dodał.

Reklama

Zwycięstwo AS Roma pozwoliło im zachować nadzieje na awans do 1/8 finału. W kolejnych meczach zmierzą się na wyjeździe z CFR Cluj i u siebie z Bordeaux.

Dowiedz się więcej na temat: blues | AS Roma

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje