Reklama

Reklama

Garguła: Cenię zaufanie Leo

Pomocnik reprezentacji Polski, Łukasz Garguła ma nadzieję, że dzięki dobrej grze w środowym meczu z Irlandią uda mu się na dłużej pozostać w kadrze.

- Cieszę się, że dostałem powołanie na to spotkanie. Po ostatnim zgrupowaniu trener Beenhakker mi zaufał i bardzo sobie to cenię - stwierdził Garguła. - Starałem się pokazywać w lidze z jak najlepszej strony i teraz jestem pozytywnie nastawiony, by walczyć o miejsce w składzie - dodał.

Reklama

Garguła ma świadomość, że nieobecność na zgrupowaniu Rafała Murawskiego, to dla niego dodatkowa szansa na przekonanie do siebie selekcjonera. - Żałujemy, że nie ma tu z nami Rafała, bo w Lechu Poznań prezentował się ostatnio bardzo korzystnie i z pewnością jego pomoc by się nam tu przydała - ocenił. - Tak naprawdę to ode mnie zależy czy wykorzystam tę szansę. Zgrupowanie jest krótkie, ale będę się starał. Nie rozmawiałem z trenerem, myślę, że nie ma takiej potrzeby. Selekcjoner zna nas znakomicie i z pewnością na środowe spotkanie wybierze najsilniejszy skład - zakończył.

Dowiedz się więcej na temat: zaufanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje