Reklama

Reklama

Babilon MMA 27. Szybkie tempo walk

Na gali Babilon MMA 27 w Skierniewicach kibice bawili się bardzo dobrze. Od samego początku było ciekawie, bo wszystkie dotychczasowe zawodowe walki kończyły się przed czasem.

Zaczęło się efektownie, bo Kamil Krzewina popisał się odwrotnym trójkątem. W ten sposób poddał Gracjana Wyroślaka.

Kolejny pojedynek przerwał sędzia. Starcie Adama Łazowskiego z Przemysławem Matuszewskim zakończyło się w drugiej rundzie po ciosach tego pierwszego. 

W kolejnych dwóch pojedynkach kibice znowu oglądali parterowe pokazy. Oba pojedynki kończyły się już w pierwszych rundach. Najpierw Łukasz Kulpa poddał duszeniem trójkątnym Macieja Smokowskiego, a potem Piotr Drozdowski popisał się efektowną balachą i pokonał Norberta Jabłońskiego. 

Co-main evencie też było ciekawie. Tu górę wzięły ciosy. W drugiej rundzie, przez TKO Karol Kutyła pokonał Piotra Wróblewskiego.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy