Reklama

Reklama

Zobacz terminarz polskiego hokeja

PZHL ogłosił terminarz rozgrywek Polskiej Ligi Hokejowej i I ligi na przyszły sezon.

TERMINARZ ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO POLSKI

RUNDA ZASADNICZA

I CZĘŚĆ

PLH (1-10)

Runda I 

Reklama

Mecz nr
11.09.2009 *1 TH Unia Oświęcim - Comarch Cracovia
piątek     *2 GKS Tychy - Ciarko KH Sanok	
	     *3 Wojas Podhale - TKH Toruń
	          *4  Energa Stoczniowiec  - JKH GKS Jastrzębie 
	     *5 KH Pol-Aqua Zagłębie - Akuna Naprzód Janów
* W przypadku rozgrywania meczu Polska-Rosja w dn. 11.09.09 r.
mecze przełożone na dzień 29.09.2009r. 
13.09.2009	6 TH Unia Oświęcim - KH Pol-Aqua Zagłębie
niedziela	7 JKH GKS Jastrzębie - Akuna Naprzód Janów
		8 TKH Toruń - Energa Stoczniowiec
		9 Ciarko KH Sanok - Wojas Podhale
	          10 Comarch Cracovia - GKS Tychy
15.09.2009  64 **Energa Stoczniowiec 	- Comarch Cracovia	
** mecz przełożony z dnia 23.10.2009r.
18.09.2009	11 GKS Tychy - TH Unia Oświęcim  
 piątek 	12 Wojas Podhale - Comarch Cracovia
		13 Energa Stoczniowiec - Ciarko KH Sanok
		14 Akuna Naprzód Janów - TKH Toruń
		15 KH Pol-Aqua Zagłębie - JKH GKS Jastrzębie
20.09.2009	16 TH Unia Oświęcim - JKH GKS Jastrzębie
niedziela 	17 TKH Toruń - KH Pol-Aqua Zagłębie
		18 Ciarko KH Sanok - Akuna Naprzód Janów
		19 Comarch Cracovia - Energa Stoczniowiec
		20 GKS Tychy - Wojas Podhale	
22.09.2009  68 ** Comarch Cracovia - Akuna Naprzód Janów
		 ** mecz przełożony z dnia  25.10.2009r.
25.09.2009	21 Wojas Podhale - TH Unia Oświęcim  
piątek	22 Energa Stoczniowiec - GKS Tychy
		23 Akuna Naprzód Janów - Comarch Cracovia
		24 KH Pol-Aqua Zagłębie - Ciarko KH Sanok
		25 JKH GKS Jastrzębie - TKH Toruń
27.09.2009	26 TH Unia Oświęcim - TKH Toruń	
niedziela 	27 Ciarko KH Sanok - JKH GKS Jastrzębie
		28 Comarch Cracovia - KH Pol-Aqua Zagłębie
		29 GKS Tychy - Akuna Naprzód Janów
		30 Wojas Podhale - Energa Stoczniowiec
29.09.2009 *1 TH Unia Oświęcim - Comarch Cracovia
 wtorek    *2 GKS Tychy - Ciarko KH Sanok	
	     *3 Wojas Podhale - TKH Toruń
	           *4  Energa Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 
	     *5 KH Pol-Aqua Zagłębie - Akuna Naprzód Janów W przypadku rozgrywania meczu Polska-Rosja w dn. 11.09.09r. mecze   przełożone z dnia 11.09.2009r. 
02.10.2009	31 Energa Stoczniowiec - TH Unia Oświęcim  
piątek	32 Akuna Naprzód Janów - Wojas Podhale
		33 KH Pol-Aqua Zagłębie - GKS Tychy	
		34 JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia	
		35 TKH Toruń - Ciarko KH Sanok
04.10.2009	36 TH Unia Oświęcim - Ciarko KH Sanok
niedziela	37 Comarch Cracovia - TKH Toruń
		38 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie
		39 Wojas Podhale - KH Pol-Aqua Zagłębie
		40 Energa Stoczniowiec - Akuna Naprzód Janów
09.10.2009	41 Akuna Naprzód Janów - TH Unia Oświęcim  
piątek	42 KH Pol-Aqua Zagłębie - Energa Stoczniowiec
		43 JKH GKS Jastrzębie - Wojas Podhale
		44 TKH Toruń - GKS Tychy	
		45 Ciarko KH Sanok - Comarch Cracovia
Runda II	
11.10.2009 	46 Comarch Cracovia - TH Unia Oświęcim  	
 niedziela	47 Ciarko KH Sanok - GKS Tychy	
	      48 TKH Toruń - Wojas Podhale
	            49 JKH GKS Jastrzębie - Energa Stoczniowiec
	      50 Akuna Naprzód Janów - KH Pol-Aqua Zagłębie
	 
16.10.2009	51 KH Pol-Aqua Zagłębie - TH Unia Oświęcim  
piątek	52 Akuna Naprzód Janów - JKH GKS Jastrzębie
		53 Energa Stoczniowiec - TKH Toruń
		54 Wojas Podhale - Ciarko KH Sanok	
	      	55 GKS Tychy - Comarch Cracovia
18.10.2009	56 TH Unia Oświęcim - GKS Tychy	
 niedziela 	57 Comarch Cracovia - Wojas Podhale
		58 Ciarko KH Sanok - Energa Stoczniowiec
		59 TKH Toruń - Akuna Naprzód Janów
		60 JKH GKS Jastrzębie - KH Pol-Aqua Zagłębie
23.10.2009	61 JKH GKS Jastrzębie - TH Unia Oświęcim  	
piątek	62 KH Pol-Aqua Zagłębie - TKH Toruń	
		63 Akuna Naprzód Janów - Ciarko KH Sanok
		64 ** Energa Stoczniowiec - Comarch Cracovia	
		65 Wojas Podhale - GKS Tychy	
 ** mecz przełożony na dzień 15.09.2009r.
25.10.2009	66 TH Unia Oświęcim - Wojas Podhale
niedziela	67 GKS Tychy - Energa Stoczniowiec
		68 ** Comarch Cracovia -  Akuna Naprzód Janów
		69 Ciarko KH Sanok - KH Pol-Aqua Zagłębie
		70 TKH Toruń - JKH GKS Jastrzębie
** mecz przełożony na dzień 22.09.2009r.
30.10.2009	71 TKH Toruń - TH Unia Oświęcim 	
piątek 	72 JKH GKS Jastrzębie - Ciarko KH Sanok	
		73 KH Pol-Aqua Zagłębie - Comarch Cracovia	
		74 Akuna Naprzód Janów - GKS Tychy	
		75 Energa Stoczniowiec - Wojas Podhale
10.11.2009	76 TH Unia Oświęcim - Energa Stoczniowiec
wtorek	77 Wojas Podhale - Akuna Naprzód Janów
		78 GKS Tychy - KH Pol-Aqua Zagłębie
		79 Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie
		80 Ciarko KH Sanok - TKH Toruń
13.11.2009	81 Ciarko KH Sanok - TH Unia Oświęcim  
piątek	82 TKH Toruń - Comarch Cracovia	
		83 JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy	
		84 KH Pol-Aqua Zagłębie - Wojas Podhale	
		85 Akuna Naprzód Janów - Energa Stoczniowiec
15.11.2009	86 TH Unia Oświęcim -  Akuna Naprzód Janów
niedziela	87 Energa Stoczniowiec - KH Pol-Aqua Zagłębie	
		88 Wojas Podhale - JKH GKS Jastrzębie	
		89 GKS Tychy - TKH Toruń
		90 Comarch Cracovia - Ciarko KH Sanok

* W przypadku rozgrywania meczu Polska-Rosja w dn. 11.09.09r. mecze przełożone na dzień 29.09.2009r.

** oznacza przełożenie meczów ze względu na udział w rozgrywkach o Puchar Kontynentalny drużyny Comarch Cracovia.

I LIGA (1-9)

Runda I 

Mecz nr

05.09.2009 1 MMKS Nowy Targ - HC GKS Katowice

sobota 2 KS KTH Krynica - UKS Sielec Sosnowiec

3 UHKS Mazowsze - TMH Polonia Bytom

4 MUKS Orlik Opole - pauzuje

5 MKS Cracovia II - SMS I PZHL

06.09.2009 6 MMKS Nowy Targ - UKS Sielec Sosnowiec

niedziela 7 KS KTH Krynica - HC GKS Katowice

8 UHKS Mazowsze - MUKS Orlik Opole

9 TMH Polonia Bytom - pauzuje

10 MKS Cracovia II i SMS I PZHL - pauzują

12.09.2009 11 * UKS Sielec Sosnowiec - HC GKS Katowice

sobota 12 TMH Polonia Bytom - MMKS Nowy Targ

13 MUKS Orlik Opole - KS KTH Krynica

14 MKS Cracovia II - UHKS Mazowsze

15 SMS I PZHL - pauzuje

13.09.2009 16 TMH Polonia Bytom - KS KTH Krynica

niedziela 17 MUKS Orlik Opole - MMKS Nowy Targ

18 SMS I PZHL - UHKS Mazowsze

19 MKS Cracovia II - pauzuje

20 UKS Sielec Sosnowiec i HC GKS Katowice - pauzują

19.09.2009 21 UHKS Mazowsze - pauzuje

sobota 22 MMKS Nowy Targ - MKS Cracovia II

23 KS KTH Krynica - SMS I PZHL

24 * TMH Polonia Bytom - HC GKS Katowice

25 UKS Sielec Sosnowiec - MUKS Orlik Opole

20.09.2009 26 MMKS Nowy Targ - SMS I PZHL

niedziela 27 KS KTH Krynica - MKS Cracovia II

28 * MUKS Orlik Opole - HC GKS Katowice

29 UKS Sielec Sosnowiec - TMH Polonia Bytom

30 UHKS Mazowsze - pauzuje

26.09.2009 31 MUKS Orlik Opole - TMH Polonia Bytom

sobota 32 MKS Cracovia II - HC GKS Katowice

33 SMS I PZHL - UKS Sielec Sosnowiec

34 UHKS Mazowsze - MMKS Nowy Targ

35 KS KTH Krynica - pauzuje

27.09.2009 36 MKS Cracovia II - UKS Sielec Sosnowiec

niedziela 37 SMS I PZHL - HC GKS Katowice

38 UHKS Mazowsze - KS KTH Krynica

39 MMKS Nowy Targ - pauzuje

40 MUKS Orlik Opole i TMH Polonia Bytom - pauzują

03.10.2009 41 UHKS Mazowsze - HC GKS Katowice

sobota 42 TMH Polonia Bytom - MKS Cracovia II

43 MUKS Orlik Opole - SMS I PZHL

44 UKS Sielec Sosnowiec - pauzuje

45 MMKS Nowy Targ - KS KTH Krynica

04.10.2009 46 UHKS Mazowsze - UKS Sielec Sosnowiec

47 TMH Polonia Bytom - SMS I PZHL

48 MUKS Orlik Opole - MKS Cracovia II

49 HC GKS Katowice - pauzuje

50 MMKS Nowy Targ i KS KTH Krynica - pauzują

Runda II

10.10.2009 51 * MMKS Nowy Targ - HC GKS Katowice

sobota 52 UKS Sielec Sosnowiec - KS KTH Krynica

53 TMH Polonia Bytom - UHKS Mazowsze

54 MUKS Orlik Opole - pauzuje

55 SMS I PZHL - MKS Cracovia II

11.10.2009 56 UKS Sielec Sosnowiec - MMKS Nowy Targ

niedziela 57 HC GKS Katowice - KS KTH Krynica

58 MUKS Orlik Opole - UHKS Mazowsze

59 TMH Polonia Bytom - pauzuje

60 SMS I PZHL I MKS Cracovia II - pauzują

17.10.2009 61 * HC GKS Katowice - UKS Sielec Sosnowiec

sobota 62 MMKS Nowy Targ - TMH Polonia Bytom

63 KS KTH Krynica - MUKS Orlik Opole

64 UHKS Mazowsze - MKS Cracovia II

65 SMS I PZHL - pauzuje

18.10.2009 66 KS KTH Krynica - TMH Polonia Bytom

niedziela 67 MMKS Nowy Targ - MUKS Orlik Opole

68 UHKS Mazowsze - SMS I PZHL

69 MKS Cracovia II - pauzuje

70 HC GKS Katowice i UKS Sielec Sosnowiec - pauzują

24.10.2009 71 UHKS Mazowsze - pauzuje

sobota 72 MKS Cracovia II - MMKS Nowy Targ

73 SMS I PZHL - KS KTH Krynica

74 * HC GKS Katowice - TMH Polonia Bytom

75 MUKS Orlik Opole - UKS Sielec Sosnowiec

25.10.2009 76 SMS I PZHL - MMKS Nowy Targ

niedziela 77 MKS Cracovia II - KS KTH Krynica

78 * HC GKS Katowice - MUKS Orlik Opole

79 TMH Polonia Bytom - UKS Sielec Sosnowiec

80 UHKS Mazowsze - pauzuje

07.11.2009 81 TMH Polonia Bytom - MUKS Orlik Opole

sobota 82 HC GKS Katowice - MKS Cracovia II

83 UKS Sielec Sosnowiec - SMS I PZHL

84 MMKS Nowy Targ - UHKS Mazowsze

85 KS KTH Krynica - pauzuje

08.11.2009 86 UKS Sielec Sosnowiec - MKS Cracovia II

niedziela 87 HC GKS Katowice - SMS I PZHL

88 KS KTH Krynica - UHKS Mazowsze

89 MMKS Nowy Targ - pauzuje

90 TMH Polonia Bytom i MUKS Orlik Opole - pauzują

14.11.2009 91 HC GKS Katowice - UHKS Mazowsze

sobota 92 MKS Cracovia II - TMH Polonia Bytom

93 SMS I PZHL - MUKS Orlik Opole

94 UKS Sielec Sosnowiec - pauzuje

95 KS KTH Krynica - MMKS Nowy Targ

15.11.2009 96 UKS Sielec Sosnowiec - UHKS Mazowsze

97 SMS I PZHL - TMH Polonia Bytom

98 MKS Cracovia II - MUKS Orlik Opole

99 HC GKS Katowice - pauzuje

100 MMKS Nowy Targ i KS KTH Krynica - pauzują

*Zamiana gospodarza na prośbę HC GKS Katowice

II CZĘŚĆ:

Grupa A (miejsca 1-6 PLH):

6 pierwszych drużyn z części I (1-6 PLH ) rozgrywają mecze w terminach:

Listopad 20, 22, 27, 29

Grudzień 1, 4, 6, 11, 13, 22

Styczeń 5, 8, 12, 15, 17, 22, 24, 26, 29, 31

Grupa B (miejsca 7-10 PLH i 1-2 I Liga):

rozgrywają 2 rundy każdy z każdym (20 spotkań) w terminach:

Listopad 20, 22, 27, 29

Grudzień 1, 4, 6, 11, 13, 22

Styczeń 5, 8, 12, 15, 17, 22, 24, 26, 29, 31

Grupa C (miejsca 3-9 I Liga):

rozgrywają 1 rundę każdy z każdym (12 spotkań) w terminach:

Listopad 21, 22, 28, 29

Grudzień 5, 6

Styczeń 9, 10, 16, 17, 23, 24, 30, 31

Luty 6, 7, 13, 14, 20, 21, 27, 28

Marzec 6, 7

PLAY-OFF:

Grupa 1-8

6 pierwszych drużyn z gr. A oraz 2 pierwsze drużyny z gr. B grają w terminach:

I runda (1-8): luty 17, 18, 21, 22, 24

II runda (1-4): luty 27, 28, marzec 3, 4, 7, 9, 11

III runda (1-2): marzec 14, 15, 18, 19, 21, 23, 25

II runda (5-8): luty 26, 28 ( w tym dwumeczu musi być wyłoniony zwycięzca)

III runda (5-6) Marzec 5, 7 (w tym dwumeczu musi być wyłoniony zwycięzca)

III runda (7-8) Marzec 5, 7 ( w tym dwumeczu musi być wyłoniony zwycięzca)

Grupa 9-16

4 drużyny z gr. B (miejsca 3-6) oraz 4 drużyny z gr. C (1-4) grają w terminach:

I runda (9-16): luty 17, 18, 21, 22, 24

II runda (9-12): luty 27, 28, marzec 3, 4, 7, 9, 11

III runda (9-10): marzec 14, 15, 18, 19, 21, 23, 25

II runda (13-16): luty 26, 28 ( w tym dwumeczu musi być wyłoniony zwycięzca)

III runda (13-14) Marzec 5, 7 ( w tym dwumeczu musi być wyłoniony zwycięzca)

III runda (15-16) Marzec 5, 7 ( w tym dwumeczu musi być wyłoniony zwycięzca

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL