Reklama

Reklama

Roy Jones Jr zakończył karierę?

Rosyjskie media donoszą w środę, że Roy Jones Jr (62-9, 45 KO) postanowił w wieku 47 lat zakończyć sportową karierę i skupić się na tworzeniu muzyki.

Przekazy medialne opierają się na słowach przedstawiciela grupy promocyjnej, której Amerykanin jest honorowym prezydentem. Stwierdził on, że Jones będzie brał od teraz udział w różnych aktywnościach muzycznych na terytorium Rosji. Miałby też pozostać blisko sportu - szykowane są ponoć turnieje pięściarskie jego imienia.

Przedstawiciel grupy stwierdził, że wydaje się logiczne, iż kariera 47-latka jest zakończona, ale nadmienił, że bokser sam musi o wszystkim poinformować. Jak dotąd tego nie zrobił.

Jones, mistrz czterech kategorii wagowych i swego czasu najlepszy zawodnik świata bez podziału na kategorie wagowe, w ubiegłym roku przyjął rosyjskie obywatelstwo. Liczył na wielkie sukcesy w ostatniej fazie kariery, ale wszelkie bokserskie marzenia brutalnie odebrał mu Enzo Maccarinelli, ciężko nokautując Amerykanina podczas grudniowej gali w Moskwie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje