Reklama

Reklama

Leon McKenzie zostanie bokserem

Curtis Woodhouse (17-5, 11 KO) to były piłkarz, mający za sobą występy na zapleczu Premier League oraz w reprezentacji Anglii do lat 21. Po zakończeniu kariery przeniósł się z boiska na ring i zdołał nawet zdobyć pas mistrza Wielkiej Brytanii. Teraz jego śladami ma zamiar podążyć jeszcze bardziej utytułowany piłkarz - Leon McKenzie.

Obchodzący w następny weekend 35. urodziny McKenzie był bramkostrzelnym napastnikiem, który swoimi golami dał nawet awans do Premier League.

Co jednak warto zaznaczyć, jest również synem Clintona McKenzie (36-14, 12 KO), byłego mistrza Europy. Z kolei jego wujek - Duke McKenzie (39-7, 20 KO), to dawny mistrz Europy oraz mistrz świata trzech kategorii - muszej, koguciej i junior piórkowej. Rodzinne tradycje będą więc kontynuowane.

- Zapewniam was, że będę dobrze przygotowany - obiecuje Leon McKenzie, który w roli pięściarza zadebiutuje 28 czerwca w sławnej hali York Hall w Londynie.

Reklama

Na chwilę obecną jeszcze nie poznał nazwiska rywala, ale walka odbędzie się w limicie kategorii super średniej, gdzie limit wynosi 76,2 kilograma.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje