Jarrell Miller: Joshua udaje twardziela

- Jestem wojownikiem oraz inteligentniejszym pięściarzem niż on - przekonuje Jarrell Miller (23-0-1, 20 KO), który 1 czerwca w sławnej Madison Square Garden w Nowym Jorku zaatakuje mistrza świata wagi ciężkiej federacji IBF/WBA/WBO, Anthony'ego Joshuę (22-0, 21 KO).

Dla mistrza olimpijskiego sprzed siedmiu lat będzie to debiut na amerykańskim rynku. A "Big Baby" zamierza mu popsuć ten wieczór.

- On udaje twardziela, ale ludzie widzą, że przyjmuje nienaturalną pozę. Ja wywodzę się z rozbitego domu, a na sporty walki poszedłem po to, by bronić się przed innymi na ulicy. Jestem inteligentniejszy niż Joshua, choć czasem mogę wydawać się arogancki. To wszystko jednak bierze się z tego, że jestem wojownikiem. Joshua i Wilder unikali mnie jak mogli, nie wypowiadali nawet mojego nazwiska, dlatego musiałem wziąć sprawy w swoje ręce i zacząłem zwracać na siebie uwagę na konferencjach prasowych. Gdyby nie to, nasza walka mogłaby w ogóle się nie odbyć lub odbyłaby się znacznie później - dodał Miller, który ma już na rozkładzie choćby Tomasza Adamka czy Mariusza Wacha.

Dowiedz się więcej na temat: Jarrell Miller | Anthony Joshua

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje