Kuriozalna sytuacja w Lillehammer. Przed skokiem musieli wskakiwać w tory

Tomasz Kalemba

Tomasz Kalemba

Aktualizacja
Skocznia w Lillehammer ma nietypową belkę startową, Ona jest po prostu zbyt wysoko
Skocznia w Lillehammer ma nietypową belkę startową, Ona jest po prostu zbyt wysokoTomasz Kalemba/Interia.pl/Eurosport/screenINTERIA.PL
Dawid Kubacki: To, co zrobiłem, było normalne i każdy postąpiłby tak samoPolsat SportPolsat Sport
Przyznam szczerze, że w pierwszym skoku zaskoczyła mnie nieco belka. Ona jest okrutnie wysoka w Lillehammer i przez to odczucie przy ruszaniu jest nieco inne i trzeba się do tego przyzwyczaić. Mnie się to częściowo udało, bo ze skoku na skok było lepiej. Teraz, jeśli tylko przeanalizuję, jak ruszyć z tej belki, to w kolejnych dniach może to wyglądać o wiele lepiej. Teraz za wysoko ruszałem z góry i przed progiem pojawiało się przysiadnięcie i przez ten skok nie jest popchany od nogi i wtedy brakuje rotacji
opowiadał Dawid Kubacki.

Nietypowy problem w Lillehammer. Skoczkowie poczuli dreszczyk emocji

Zobacz również:

Dawid Kubacki
Dawid KubackiIMAGO/MANUEL GEISSER/Imago Sport and News/East NewsEast News
Thomas Thurnbichler
Thomas ThurnbichlerPZN/Tadeusz Mieczyńskimateriały prasowe
Aleksander Zniszczoł
Aleksander ZniszczołTomasz KalembaINTERIA.PL
Skocznia w Lillehammer
Skocznia w LillehammerTomasz KalembaINTERIA.PL