
Video Player is loading.
This is a modal window.
The media could not be loaded, either because the server or network failed or because the format is not supported.
This is a modal window.
Pływanie |Wtorek, 21 grudnia 2021 (21:12)
Cztery złote medale zdobyła Polska w całej historii startów na mistrzostwach świata w pływaniu na krótkim basenie. I wszystkie zawisły na szyi Radosława Kawęckiego. Nie ma i nie było w Polsce lepszego specjalisty od tego specyficznego pływania.
Złoto w Abu Dhabi jest dla pochodzącego z Gorzowa pływaka AZS AWF Warszawa czwartym w kolekcji - czwartym na mistrzostwach świata na krótkim basenie. Pod tym względem w dziejach polskiego pływania nie ma równie utytułowanego zawodnika. To miano Radosław Kawęcki zyskał już przed mistrzostwami w Abu Dhabi, teraz je jeszcze ugruntował.
Czytaj więcej
Przesyłając do redakcji jakiekolwiek materiały mające cechy utworów oświadczasz, że posiadasz prawa do korzystania z tych materiałów a ich dalsze rozpowszechnianie nie będzie naruszać praw osób trzecich (w tym praw do wizerunku) oraz w ramach tych praw udzielasz na rzecz INTERIA.PL zgodę na nieodpłatne rozpowszechnianie utworów, w tym publiczne wykonanie, wystawienie, wyświetlenie, odtworzenie oraz nadawanie i reemitowanie, a także publiczne udostępnianie utworów w taki sposób, aby każdy mógł mieć do nich dostęp w miejscu i w czasie przez siebie wybranym. Jednocześnie udzielasz zgody na rzecz INTERIA.PL na korzystanie i rozporządzanie z opracowań przesłanych utworów.