Neven Subotić wypożyczony do FC Koeln
Neven Subotić został wypożyczony z Borussii Dortmund do FC Koeln. 28-letni obrońca w nowym klubie będzie występował do końca tego sezonu.

Bundesliga: wyniki, terminarz, strzelcy, goleSubotić jesienią grał jedynie w rezerwach Borussii, chociaż wcześniej był jednym z jej kluczowych zawodników.
"Ze względu na duże zasługi dla BVB, zdecydowaliśmy się przystać na prośbę zawodnika i zgodzić się na jego wypożyczenie do FC Koeln do końca tego sezonu. Dzięki temu będzie mógł jeszcze bardziej podnosić swoje umiejętności" - powiedział, cytowany na oficjalnej stronie Borussii dyrektor sportowy klubu - Michael Zorc.
Subotić do Bundesligi trafił w 2008 roku i na koncie ma 192 występy w najwyższej klasie rozgrywkowej w Niemczech. W tym czasie strzelił 15 goli.
W FC Koeln występuje Polak - Paweł Olkowski. Jego drużyna zajmuje siódme miejsce w tabeli Bundesligi. Borussia jest czwarta.


![FC Barcelona - Deportivo Alaves. O której i gdzie obejrzeć? [TRANSMISJA]](https://i.iplsc.com/000LZCJ1IPYQSRFW-C401.webp)

![O której godzinie skoki w Ruce? Gdzie obejrzeć? [TRANSMISJA NA ŻYWO]](https://i.iplsc.com/000LZUZFM182N4KJ-C401.webp)


![Historyczny skok dla Polski. On już wiedział, od razu wielka radość [WIDEO]](https://i.iplsc.com/000LZV6F0QPCM2F0-C401.webp)