Hans-Joachim Watzke apeluje do kibiców: Nie wierzcie plotkom
Dyrektor Borussii Dortmund Hans-Joachim Watzke zaprzeczył pojawiającym się w hiszpańskich mediach plotkom, że Ilkay Guendogan jest bliski przejścia do Realu Madryt.

Ilkay Guendogan ma ważny kontrakt z Borussią do końca czerwca 2015 roku. W przeszłości reprezentantem Niemiec zainteresowane były dwa angielskie kluby - Manchester United i Arsenal Londyn, ale do transferu nie doszło.Ojciec Guendogana, który jest także jego menedżerem, oznajmił niedawno, że jego syna chce pozyskać Real Madryt. Watzke zaprzeczył tym doniesieniom i zaapelował do kibiców BVB, żeby nie wierzyli plotkom. Dyrektor Borussii stwierdził również, że Guendogan nie mówił mu nic na temat ewentualnego odejścia z klubu."Jeżeli wierzylibyśmy we wszystkie pogłoski pojawiające się w hiszpańskich mediach o zawodnikach, którzy rzekomo chcą nas opuścić, to musielibyśmy się martwić o całą drużynę" - podkreślił Watzke. "Nic o tym nie wiemy, żeby Ilkay chciał odejść" - dodał dyrektor BVB.Obecny sezon nie jest udany dla Guendogana, który z powodu kontuzji rozegrał zaledwie jeden mecz w Bundeslidze.

![FC Barcelona - Deportivo Alaves. O której i gdzie obejrzeć? [TRANSMISJA]](https://i.iplsc.com/000LZCJ1IPYQSRFW-C401.webp)

![O której godzinie skoki w Ruce? Gdzie obejrzeć? [TRANSMISJA NA ŻYWO]](https://i.iplsc.com/000LZUZFM182N4KJ-C401.webp)


![Historyczny skok dla Polski. On już wiedział, od razu wielka radość [WIDEO]](https://i.iplsc.com/000LZV6F0QPCM2F0-C401.webp)
