Reklama

Reklama

Wisła Płock. Rafał Wolski przeszedł operację

Rafał Wolski jest już po operacji rekonstrukcji więzadeł krzyżowych. Teraz czeka go rehabilitacja.

Wolski tuż przed przerwaniem rozgrywek przeniósł się z Lechii Gdańsk do Wisły Płock. Do tej pory nie zdołał zadebiutować w nowym zespole.

Jeszcze długo się to nie stanie. W czwartek, tuż przed wznowieniem rozgrywek Wolski zerwał bowiem więzadła krzyżowe w lewym kolanie.

Piłkarz doznał urazu na treningu. To jego trzecia tego typu kontuzja od lutego 2018 roku.

W poniedziałek piłkarz przeszedł operację. Teraz czeka go długa operacja. W tym sezonie na pewno nie pojawi się już na boisku.

Jego kontrakt z "Nafciarzami" obowiązuje do końca przyszłego sezonu. W obecnych rozgrywkach Wolski wystąpił 16 razy i zdobył bramkę. Było to jeszcze w barwach Lechii.

Reklama

MP

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę PKO Ekstraklasy

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy