Reklama

Reklama

Legia - Wisła 7-0. Jażdżyński: Na gorąco mogę wszystkich przeprosić

Mimo wszystkich kłopotów Wisły Kraków, nikt nie spodziewał się klęski "Białej Gwiazdy" 0-7 w Warszawie z Legią. Szokujący wynik skomentował na Twitterze szef rady nadzorczej Wisły Tomasz Jażdżyński.

Legia się rozkręca i pnie w górę tabeli, tymczasem Wisła pogrążona jest w kryzysie. Krakowianie przegrali piąty mecz ligowy z rzędu i wylądowali w strefie spadkowej.

W ostatnich dniach wiele spekulowano na temat przyszłości trenera "Białej Gwiazdy" Macieja Stolarczyka, ale szefowie Wisły zapewniali, że nie ma tematu poszukiwania nowego szkoleniowca. Po blamażu z Legią sytuacja może ulec zmianie.

"Na gorąco mogę tylko wszystkich tak po ludzku przeprosić. Szczególnie tych, którzy, jak ja, widzieli to na żywo" - skomentował Jażdżyński.

Reklama

"To w takiej sytuacji oczywiście niewiele, ale decyzje, co dalej, będziemy podejmowali na zimno, gdy głowy ochłoną. Przepraszam w imieniu swoim i reszty 'ekipy ratunkowej'" - podkreślił szef rady nadzorczej Wisły.

Jeden z tych, który wziął się za ratowanie Wisły, Jarosław Królewski, napisał: "To jeden z najsmutniejszych dni w tym roku, serce wybitnie krwawi. Byliśmy jak wygrywaliśmy 4-0, widzieliśmy, co stało się dziś. Ostatnio JB zapytał mnie "czy się boję"? Odpowiedziałem, że nawet gdybym chciał, nie mam prawa się bać. Musimy się pozbierać natychmiast".

Ekstraklasa: wyniki, tabela, strzelcy, terminarz

WS

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy