Reklama

Reklama

Tomasz Adamek boksował dla dzieci

W ostatnią sobotę w World Boxing Gym w Jersey City, którego właścicelem jest Adam Polulak, odbył się otwarty trening Tomasza Adamka (49-2, 29 KO) przed jego walką z Wiaczesławem Głazkowem (15-0-1, 11 KO), z którym zmierzy się w sobotę 16 listopada w Turning Stone Resort Casino w Veronie w Nowym Jorku.

W sobotnie przedpołudnie Sala World Boxing Gym wypełniła się po brzegi fanami Górala, wśród których najwięcej było dzieci.

Gościem specjalnym był Steven M. Fulop,  burmistrz Jersey City. Dzieci z zapartym tchem oglądały popisy polskiego pięściarz.

- To już jest końcówka mych przygotowań do walki z Głazkowem. Później tylko lekkie treningi i relaks, i pełna koncentracja. W środę jest ostatnia konferencja prasowa przed walką a w piątek ważenie. Jestem dobrej myśli - powiedział Adamek.

- Dzisiejsze spotkanie z moimi młodymi fanami naładowało mnie pozytywną energią. Ja też kiedyś, kiedy byłem mały, podglądałem starszych zawodników i tak narodziła się moja miłość do boksu. Kto wie, może kiedyś któreś z tych dzieci pójdzie w moje ślady? - stwierdził bokser Adamek w World Boxing Gym.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy