Reklama

Reklama

Serie A. Zespół Polaków rozgromiony

W 21. kolejce Serie A Torino niespodziewanie rozgromiło zespół Fiorentiny. Krzysztof Piątek nie znalazł się w kadrze na to spotkanie, na ławce zasiadł natomiast Bartłomiej Drągowski.

Polski bramkarz Bartłomiej Drągowski spotkanie z Torino obejrzał z ławki rezerwowych Fiorentiny. To nie on więc, a Pietro Terracciano ma "na sumieniu" puszczenie aż czterech goli. 

Wielu nastawiało się, że starcie Torino z Fiorentiną może być kolejnym strzeleckim popisem Dusana Vlahovicia. Tymczasem to nie 22-letni Serb stał się wyróżniającą postacią spotkania, a jego rywal - Chorwat Josip Brekalo. 

Serie A. Josip Brekalo bohaterem

Ekipa gospodarzy wyszła na prowadzenie w 19. minucie po bramce Wilfrieda Singo. Niedługo potem strzelanie rozpoczął Brekalo, który nie potrzebował nawet dziesięciu minut, by trafić do siatki Fiorentiny dwukrotnie.  Chorwat pokazał umiejętności, z których jest znany w swojej reprezentacji - przede wszystkim boiskowy spryt. 

Reklama

Ekipę gości dobił w drugiej połowie Antonio Sanabria. 

Torino FC - AC Fiorentina 4-0 (3-0)

1-0 Singo 19. 

2-0 Brealo 23. 

3-0 Brekalo 31. 

4-0 Sanabria 58. 

JK

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama